Cajun Corner®

We offer the best flavor to the world

Kendi işinin patronu olmak ister misin?

Copyright © 2024 Cajun Corner®. Tüm hakları Saklıdır.

Franchise

Neden
Cajun Corner®
Franchise?

Cajun Corner® olarak büyüyor ve başarı hikayemize sizin de katılmanız için kapılarımızı açıyoruz! Franchise fırsatlarımızla, kendi işinizin sahibi olabilir ve Cajun Corner® lezzetini Türkiye’nin dört bir yanına taşıyabilirsiniz.

  • Güçlü Marka: Türkiye genelinde 150’dan fazla şube ile güçlü bir varlığa sahibiz.
  • Lezzetli Menü: Tavuk bazlı, çıtır Cajun lezzetleriyle müşterilerinizi büyüleyin.
  • İnovasyon ve Destek: Sürekli gelişen bir marka olarak, franchise sahiplerimize yenilikçi konseptler ve sürekli destek sunuyoruz.
  • İş Modeli: Test edilmiş ve başarılı bir iş modeli ile kendi işinizi kurma fırsatı.

APPLICATION

BAŞVURU

İş dünyasında kendi markanızı yaratma yolculuğuna adım atmak için ilk adımı atın. Cajun Corner® ailesine katılmak isteyen yatırımcılar, doğru bütçe değerlendirmesine, liderlik vasıflarına, müşteri ilişkilerinde başarıya ve marka değerine verdiğimiz öneme inanan herkesi bekliyoruz.

 

LOCATION

LOKASYON BELİRLEME

Hangi il ve ilçede şubenizi açmak istediğinizi belirledikten sonra, potansiyel müşteri profilinizi analiz ediyoruz. Şubenizin başarısını etkileyecek faktörleri göz önünde bulundurarak, olumlu ve olumsuz etkenleri raporluyoruz. Bu adım, başarıya giden yolda stratejik bir temel oluşturuyor.

 

MEETING

YATIRIM TOPLANTISI

Franchise adaylarına özel bir yatırım toplantısı düzenlenir. Bu toplantıda detaylı olarak iş modelimiz, beklentiler ve karşılıklı taahhütler üzerine konuşulur.

CONTRACT

SÖZLEŞME

Cajun Corner® olarak, marka kimliğini koruyan, taraflar arasındaki hakları gözeten ve her şubede aynı kaliteyi sağlayan bir sözleşme oluşturuyoruz. Bu yazılı iş akdi, Cajun Corner® ailesinin bir parçası olmanın güvencesini sağlar.

TRAINING

PERSONEL EĞİTİMİ

Mutfakta vasıflı işçi gücüne ihtiyaç olmadığından dolayı, minimum düzeyde çalışanlar ile maksimum performans sağlıyoruz. öylece çalışan ve işletme giderlerinizin daha düşük olmasını sağlayarak sürdürülebilir bir iş modeli oluşturuyoruz.

 

OPENING

AÇILIŞ

Artık siz ve personeliniz, Cajun Corner® ailesinin birer ferdi olarak gururla açılış yapmaya hazırsınız. Bulunduğunuz bölgede en iyisi olmanın yanı sıra, her geçen gün değeri artan, kazanan ve kazandıran bir markanın parçası oldunuz. Tebrikler, başarı sizinle olsun!

 FRANCHISE BAŞVURU FORMU

KİŞİSEL BİLGİLER

Adres(Gerekli)

ŞU AN YAPTIĞINIZ İŞ

0 ile 30 arasında bir sayı girin.

FİNANSAL DURUM

LOKASYON BİLGİLERİ

Madde 1(Gerekli)
Yukarıda verdiğim iletişim bilgilerimin 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca her türlü ticari iletişim kapsamında, özellikle tarafıma çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla tarafınızca, saklanmasını ve paylaşılmasını kabul ediyorum.
Madde 2(Gerekli)
Kişisel verilerin korunması hakkındaki bilgilendirmeyi okudum. İşbu Formda şirketiniz ile paylaştığım kişisel verilerimin sadece bu işlem ile sınırlı olmak üzere, kaydedilmesi, muhafaza edilmesi, değiştirilmesi, yeniden düzenlenmesi, açıklanması, aktarılması, devralınması, elde edilebilir hâle getirilmesi, sınıflandırılması ya da kullanılmasının engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemin şirketiniz tarafından yapılmasına açıkça rıza gösteriyorum.

Shopping cart close